Osiągnięcia

Drużynówka na MP ADCC 2024

🏆 Drużynowe Mistrzostwo Polski ADCC 2024

🏆 Nasi zawodnicy po raz drugi z rzędu zdobywają pierwsze miejsce drużynowo na odbywających się 13-14 kwietnia w Warszawie Mistrzostwach Polski ADCC💥

Drużynówka GP BJJ 2024

🏆 Pierwsze miejsce drużynowo na Grand Prix Polski w BJJ, III 2024

🏆 Po raz kolejny zdobywamy drużynowo pierwsze miejsce na Grand Prix Polski BJJ w Mińsku Mazowieckim III 2024💥

Drugie miejsce PP ADCC

🏆 Drugie miejsce drużynowo na Pucharze Polski ADCC

🏆 Juniorzy i seniorzy zdobywają łącznie drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej na odbywającym się 9 XII 2023 Pucharze Polski ADCC💥

Drużynówka na Grappler Cup

🏆 Pierwsze miejsce drużynowo na XIV Grappler Cup 2023

🏆 Nasi wojownicy po raz kolejny zdobywają pierwsze miejsce drużynowo na No-Gi Grappler Cup w Mińsku Mazowieckim💥

Medale na Mistrzostwach Świata

🏆 Nasi zawodnicy z medalami Mistrzostw Świata

🏆 Troje naszych zawodników wzięło udziął w Mistrzostwach Świata kadetów w Grapplingu United World Wrestling. Zuzanna Kowalska zdobyła tytuł Mistrzyni Świata w kat. Gi oraz vice-Mistrzyni Świata w kategorii NoGi. Jakub Wolski zdobył w kat. tytuł vice-Mistrza Świata oraz brązowy medal w kat. NoGi💥

Pierwsze miejsce w kat. Junior na XIX MP ADCC

🏆 Pierwsze miejsce w kat. Junior na XIX MP ADCC

🏆Drużynowo Dragon's Den / Ze Radiola Poland zajmuje PIERWSZE🥇 miejsce w kategorii JUNIORÓW na XIX Mistrzostwach Polski 🇵🇱 ADCC💥

🏆 VI Mistrzostwa Polski 🇵🇱 BJJ

💥Dragon's Den / Ze Radiola Poland na pierwszym miejscu🥇 drużynowo na🏆 VI Mistrzostwach Polski 🇵🇱 BJJ 🥋 Dzieci i Młodzieży.

Drugie Miejsce w kat. Junior na XVIII Pucharze Polski ADCC

zawodnicy Dragon's Den Fight Club walczyli na XVIII Pucharze Polski ADCC Poland. Jest to jedna z dwóch najważniejszych imprez no-gi w kraju. Drużynowo dorośli zajęli trzecie a dzieci drugie miejsce.

Pierwsze miejsce na X GP BJJ

🏆 Pierwsze miejsce drużynowo na X Grand Prix BJJ

🏆 Nasi zawodnicy wywalczyli pierwsze miejsce 🥇 w klasyfikacji drużynowej na dzisiątej edycji Grand Prix Polski 🇵🇱 w BJJ🥋. Zawody odbyły się 5.03.2023 w Mińsku Mazowieckim.

Pierwsze miejsce na XIII Grappler Cup

🏆 Pierwsze miejsce drużynowo na XIII Grapper Cup

🏆 Po raz kolejny zdobywamy drużynowe złoto 🥇 na turnieju Grapper Cup. Trzynasta edycja odbyła się 8.10.2022 w Mińsku Mazowieckim.

🏆 V Mistrzostwa Polski BJJ

🏆 V Mistrzostwa Polski BJJ 2022

💥Dragon's Den / Ze Radiola Poland na drugim miejscu🥇 drużynowo na🏆 V Mistrzostwach Polski 🇵🇱 BJJ 🥋 Dzieci i Młodzieży.

🏆 IV Mistrzostwa Polski BJJ

🏆 IV Mistrzostwa Polski 🇵🇱 BJJ

💥Dragon's Den / Ze Radiola Poland na pierwszym miejscu🥇 drużynowo na🏆 IV Mistrzostwach Polski 🇵🇱 BJJ 🥋 Dzieci i Młodzieży.